Loading…

Të shtëna me armë në Prishtinë

  • 14/02/2017 | 02:32

Të shtëna me armë në Prishtinë
Foto ilustruese

Rreth mbrëmjes së sotme në rrugën “mbretëresha Teutë” në lagjen Sofali të Prishtinës, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri.


Ndonëse nuk është raportuar për të lënduar në njerëz, policia thotë se të shtënat kanë ndodhur rreth orës 20:25.

Njësitë policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë gjetur disa gëzhoja, që dyshohen të jenë të armeve me të cilat është shtënë.

Ende nuk dihen arsyet e të shtënave dhe as nuk ka të dyshuar, por policia është duke i vazhduar hetimet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë