Loading…

Të shtëna me armë në Klinë, dyshohet për të plagosur

  • 16/06/2021 | 21:55

Të shtëna me armë në Klinë, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë raportohet të ketë pasur mbrëmjen e sotme në qendër të Klinës.


Sipas burimeve të lajmi.net si pasojë e këtyre të shtënave dyshohet se i plagosur mbeti një person.

Nga Zyra për Informim e Policisë së Kosovës në rajonin e Pejës nuk është dhënë ende ndonjë detaj lidhur me rastin në fjalë.

Më poshtë keni disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë