Loading…

Të rinjtë kosovarë preferojnë liderë të rinj në institucione (Video)

  • 23/04/2017 | 12:01

Të rinjtë kosovarë preferojnë liderë të rinj në institucione (Video)

Pavarësisht se zgjedhjet e parakohshme parlamentare nuk i shohin si zgjidhje për problemet e grumbulluara që ka Kosova, disa nga të rinjtë e anketuar nga Radio Evropa e Lirë e shohin si të domosdoshme mbajtjen e zgjedhjeve.


Por, për zgjidhjen e këtyre problemeve ata preferojnë liderë të rinj në udhëheqjen e re të shtetit të Kosovës dhe siç thonë ata, në asnjë mënyrë liderët aktualë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë