Loading…

Të rinjtë e Deçanit solidarizohen me viktimat e Berlinit (Foto)

  • 22/12/2016 | 19:36

Të rinjtë e Deçanit solidarizohen me viktimat e Berlinit (Foto)

Anëtarët e forumit të Rinisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Deçan, kanë ndezur qirinjë në shenjë solidarizimi me popullin gjerman për viktimat e sulmit në Berlin, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e bëri të ditur deputeti nga rradhët e AAK-së, Daut Haradinaj, përmes një publikimi në rrjetin social Facebook.

Ndryshe, tragjedia e 19 dhjetorit në Berlin la të vdekur 12 persona dhe rreth 50 të tjerë të plagosur./gazetametro.net

1

2

4

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë