Loading…

Të përqafuar Donaldi dhe Beatrix bëjnë një sy gjumë para spektaklit

  • 30/11/2021 | 20:49

Të përqafuar Donaldi dhe Beatrix bëjnë një sy gjumë para spektaklit

Donaldi dhe Beatrix ishin tema kryesore e ditëve të fundit duke u bërë lajm pothuajse gjithë kohën.


Po aludohet që dyshja kanë filluar të kenë diçka mes tyre.

Së fundi ata kanë qëndruar krahë njëri tjetrin, duke shkëmbyer shumë puthje dhe përqafime. Madje të dy e kanë pranuar se tërheqen me njëri tjetrin.

Ata edhe sonte janë parë duke u përqafuar kur ka pak kohë derisa të fillojë spektakli i sontëm.

Ndërkohë sonte nuk do të ketë eliminime, ndërsa do të ketë një befasi për Donaldin pas 50 ditëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë