Loading…

Të përfshira dy vetura: Aksident në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, policia jep detaje

  • 28/01/2023 | 21:24

Të përfshira dy vetura: Aksident në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, policia jep detaje

Një aksident në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë në fshatin Nadakofc ka ndodhur sonte rreth orës 20:30, transmeton Gazeta Metro.


Lajmin për Gazeta Metro e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Si pasojë e aksidentit ku janë përfshirë dy vetura, një person ka pësuar lëndime

“Rreth orës 20:30 është raportuar se në rrugën nacionale Mitrovicë- Prishtinë, segmenti rrugor në fshatin Nadakovc ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime,” tha Zahiti. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë