Loading…

Të pasmet në plan të parë: Rezarta Shkurta lutet këtë video mos ta sheh mami i saj

  • 24/01/2022 | 14:43

Të pasmet në plan të parë: Rezarta Shkurta lutet këtë video mos ta sheh mami i saj

Këngëtarha e njohur Rezarta Shkurta, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale duke zbuluar detaje nga përditshmëria e saj.


Momentalisht këngëtarja është duke shijuar pushimet me bashkëshortin e saj Ermal Hoxha.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaq format e saj, por diçka që ka tërhequr vëmendje ka qenë mbishkrimi i postimit teksa lutet që nëna e saj mos ta shohë videon.

“Ishalla se sheh mami. Maaa po e pe fajin e ka Ermali qe e xhiroj”, ka qenë mbishkrim i videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë