Loading…

Të ndarë apo bashkë? Atdheu tregon të vërtetën për lidhjen e tij me Sarën

  • 07/06/2021 | 10:56

Të ndarë apo bashkë? Atdheu tregon të vërtetën për lidhjen e tij me Sarën

Ishte, Atdheu ai i cili e ka bërë publike ndarjen.


Përmes një storie në profilin e tij zyrtar në Instagram ai ka shkruar se është e vërtetë se ka përfunduar lidhjen me Sarën, shkruan lajmi.net.

Ai ka shkruar se ishin në njohje e sipër mirëpo i kanë ndarë rrugët duke mos zbuluar arsyen apo detaje tjera.

Tutje, Atdhe Xheravina ka shkruar se së fundmi ka pasur disa probleme personale shkak i të cilave nuk ka mundur t’i lajmëroj publikun për ndarjen me Sara Malajn.

Theksojmë se, në postimin e tij Atdheu ka shkruar se i ka venë vizën disa personave të cilët i ka konsideruar si vëllezër por ia kanë punuar prapa shpinës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë