Loading…

Të mërkurën mot i vranët, me mundësi për riga lokale shiu

  • 06/12/2022 | 22:11

Të mërkurën mot i vranët, me mundësi për riga lokale shiu

Me vranësira dhe intervale me diell parashihet moti edhe për ditën e mërkurë në Kosovë, me mundësi për riga lokale shiu, transmeton Gazeta Metro.


Sipas Prishtina Weather, temperaturat mbesin të larta ndërmjet 5C e 12C.

Me vranësira karakterizohet moti edhe ditëve të ardhshme, e në fundjavë më shumë gjasa për shi dhe rritje temperaturave deri në 13C e 14C.

Mundësi për reshje bore priten në fillim të javës së ardhshme. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë