Loading…

Të jesh prind me sens humori (Foto)

  • 15/01/2017 | 21:08

Të jesh prind me sens humori (Foto)

Të jesh prind është puna më e vështirë në botë. Por, nëse ju nuk bëni panik për çdo gjë dhe i merrni gjërat me lehtësi, pa bërë zhurmë e kritikuar, sigurisht që ju përveç që do t’u lehtësoni jetën fëmijëve tuaj, do t’i bënit nder edhe vetes.


Gazetametro.net ka përzgjedhur disa fotografi se si disa prindër kërkesat e fëmijëve i kthejnë në shaka, duke i mos i realizuar ato, dhe kështu prapë janë në rregull me fëmijët e tyre.

7853010-bqasknb-1479889263-650-9671774d68-1480317074U kërkova atyre një “selife” dhe ata ma dërguan këtë.

7853060-5y0x4-1479891085-650-775ecd600a-1480317074I thash nënës sime se dua dy bluza të zeza dhe ajo m’i bleu këto, të gjitha të njejta

7853110-c7bjb78-1479885527-650-a294d083be-1480317074Ne u dërguam një foto nga Disney, dhe ata na i kthyen kështu

7853160-cufmbz2-1479888930-650-a60ef7f4be-1480317074U thashë atyre se një vrasës në arrati po jetuaka afër meje, dhe prindërit më dërguan këtë fotografi

7853310-rgr0m-1479890211-650-08abae39d3-1480317074 7853310-rgr0m-1479890211-650-08abae39d3-1480317074
Kur i thua nënës të të blej një kornizë për fotografi

7853460-41203155-034-1479993141-650-18d69aa347-1479993186-1479995055-650-d35fa17fbf-1480317074Djali i tyre kërkoi Ipad dhe ata i dhuruan këtë

8505060-lhmns-1484124898-650-b0083af172-1484126917Kur mëson fëmijët të vozisin

7852960-7-1479891667-650-a494e969e0-1480317074Duke pritur të dashurin e vajzës

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë