Loading…

Të hënën zyrtarizohet përforcimi i madh i Milan’it

  • 01/07/2017 | 11:40

Të hënën zyrtarizohet përforcimi i madh i Milan’it

Negociatat ndërmjet AC Milan dhe Bayer Leverkusen për mesfushorin Hakan Calhanoglou duket se do të përfundojnë me sukses .

Interesi i Milanit për mesfushorin e Bayer Leverkusen filloi me një ofertë prej 15 milionë eurosh dhe pastaj u rrit në gati 20.

Gjermanët janë të gatshëm të bien nga kërkesa prej 30 milionë në 25. Të dy palët janë duke u takuar dhe me shtimin e disa bonuse, ata mund ta arrijnë marrëveshjen.

E gjitha nisi pasi trajneri Montella dha pëlqimin e tij, për një mesfushor të aftë për të zgjidhur një sërë problemesh taktike duke u përshtatur mirë në sistemin e lojës së italianit. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë