Loading…

Të enjten sjell duetin me Marinin, Tayna duket provokuese nga xhirimet e klipit

  • 24/05/2022 | 20:10

Të enjten sjell duetin me Marinin, Tayna duket provokuese nga xhirimet e klipit

Rap-artistja nga Prizreni, Tayna, prej disa kohësh është komentuar për një bashkëpunim me reperin Marin, por që nuk ishte konfirmuar deri më tani.


Ajo së fundmi ka shpërndarë një imazh me ndjekësit në Instagram, ku zbulon se bashkëpunimi me artistin do të lansohet të enjten (26 maj).

Ata kanë publikuar një fotografi nga xhirimet e videoklipit, nëpërmjet së cilës dhurojnë një vështrim të shkurtër se si do të duken.

“Shihemi të enjten në ora 20:00”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Doruntina Shala (emri i vërtetë) mes tjerash bën të ditur se projekti i tyre titullohet “Alpha Omega”.

Të shumta kanë qenë reagimet në pjesën për komente, fansat e të cilëve e pëlqejnë këtë duet.

Kjo këngë e Taynës vjen pak pas bashkëpunimit me artistin gjilanas, Gesko.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë