Loading…

Taynës gati ti shpërthej buzët dhe gjoksi

  • 19/08/2022 | 16:11

Taynës gati ti shpërthej buzët dhe gjoksi

Tayna në shumicën e kohës pozon në mënyrë provokuese.


Ajo për ndjekësit e saj vazhdon të jetë e përkushtuar në rrjete sociale, duke publikuar momente të shumta.

Në një imazh të fundit, këngëtarja pozon e zjarrtë duke ekspozuar gjoksin dhe buzët e fryra.

Theksojmë, se me këtë gjendje ajo duket shumë më ndryshe me herët e tjera.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë