Loading…

Tayna vjen me hitin e radhës, ‘Teket’

  • 07/10/2022 | 10:37

Tayna vjen me hitin e radhës, ‘Teket’

Tayna para pak ditësh ka njoftuar për projektin e saj të ri ‘Teket’, shkruan Gazeta Metro.


Mbrëmë është publikuar kënga e re dhe ka pasur mjaft shumë pëlqime për të.

Për 16 orë pas publikimit të këngës Tayna ka arritur deri në 434 mijë shikime në YouTube.

Më poshtë keni këngën e re. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë