Loading…

Tayna thyen ligjin: Nuk e respekton kufizimin e lëvizjes

  • 18/11/2020 | 21:47

Tayna thyen ligjin: Nuk e respekton kufizimin e lëvizjes

Si duket për Taynën nuk po vlen ora policore.


Qeveria e Kosovës, së fundmi ka miratuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Qyteteve të cilat kanë hyrë në “Zonën e Kuqe”, u ndalohet qarkullimi pas orës 19:00 deri në orën 5 të mëngjesit dhe ndër to është edhe Prishtina.

Megjithatë si duket për rep-artisten Tayna nuk vlenë ora policore. Ajo e ka publikuar një Instastory ku shihet duke e ngarë veturën e saj “BMW” nëpër qytet.

Nuk dihet nëse ajo ka pasur apo jo leje qarkullimi.

“Si është ta hash fare”, ka shkruar ndër të tjera Tayna e cila disa minuta më parë publikoi foto nga palestra.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë