Loading…

Tayna shuan kureshtjen për djalin misterioz, poston foto me të

  • 25/05/2022 | 13:29

Tayna shuan kureshtjen për djalin misterioz, poston foto me të

Nëpër media po qarkullonte një lajm për Taynën, dhe për një djalë me të cilin po qëndronte në Zvicër.


Ajo para pak minutash shpërndau në InstaStory një imazh, ku zbuloi se nuk qenka ajo që mendohej.

“Tayna kapet me dy meshkuj misterioz”– ka shkruar ajo.

Si duket nuk është e vërtetë se ajo ka qenë me të dashurin, siç thuhej, ata janë bashkëpunëtor e saj, Dj Dust dhe Agon Rexhaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë