Loading…

Tayna gati për t’u nisur: Kush po vjen me mu?

  • 20/11/2020 | 16:37

Tayna gati për t’u nisur: Kush po vjen me mu?

Reperja e njohur nga Prizreni Tayna gjithmonë merr vëmendje me provokimet e shumta që I bën në rrjetet sociale. 


Duke shfaqur linjat bombastike, ajo ngacmon imagjinatën e ndjekësve të saj, shkruan “Kosovarja”. Jo rrallëherë ka bërë edhe pyetje interesante, duke kërkuar ta shoqëroj ndokush vullnetar.

Edhe sot duke marrë një pozë interesante në ashensor pyeti: Kush po vjen me mu?

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë