Loading…

Tayna: Duhet të hani shumë fli për të qenë në nivelin tim

  • 03/07/2022 | 22:26

Tayna: Duhet të hani shumë fli për të qenë në nivelin tim

Tayna së fundi po shijon sukseset e bashkëpunimeve të saj.


Përtej muzikës, ajo flitet shumë edhe për paraqitjen e saj.

Së fundi ajo ka postuar imazhe të reja në profilin e saj të ‘Instagramit’.

Ajo ka rrëmbyer vëmendje me stilin e veçantë teksa shfaqet në një avion privat.

“Duhet të hani shumë fli për të qenë në nivelin tim”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Sa i përket projekteve muzikore, Tayna dy ditë më parë lansoi këngën e re në duet me reperin Azet.

Ky është bashkëpunimi i dyshes.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë