Loading…

Tayna dje publikoi këngën e re, por në klip për pak sa nuk iu ‘shfaq’ gjoksi

  • 27/05/2022 | 13:04

Tayna dje publikoi këngën e re, por në klip për pak sa nuk iu ‘shfaq’ gjoksi

Rap-artistja nga Prizreni, Doruntina Shala – Tayna, ka publikuar ditën e enjte, këngën e re. Në videoklipin e kësaj kënge ajo shfaqet shumë provokuese dhe e veshur në sytjena, ku në një pjesë të klipit ajo gati sa nuk kishte ‘zbuluar’ gjoksin. 


Tayna ka bashkuar forcat me reperin nga Shqipëria, Marin, teksa projekti i tyre mban titullin “Alpha & Omega”.

Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale me paraqitje atraktive të të dy artistëve.

Në këtë paraqitje Tayna duket tejet provokuese, ku në pah vë gjoksin e saj.

Madje në një pjesë të klipit, asaj gati sa nuk i shfaqet komplet gjoksi.

Më poshtë keni fotografinë dhe momentin kur asaj i ‘duket pak’ gjoksi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë