Loading…

Taulant Xhaka po bëhet baba për herë të dytë

  • 21/03/2022 | 12:06

Taulant Xhaka po bëhet baba për herë të dytë

Futbollisti shqiptar i Baselit, Taulant Xhaka pritet të bëhet baba për herë të dytë.


Lajmin e lumtur e ka bërë të ditur vetë futbollisti përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

Në fotot që ndau me ndjekës, Taulanti shihet përkrah bashkëshortes së tij, Arbnora Nuredin-Xhaka dhe djalit të tyre Klevisit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

“Dhurata më e madhe që mund t’i bëni dikujt është koha juaj, vëmendja juaj, dashuria juaj dhe një mrekulli e re”, ka shkruar Taluanti teksa mban me të dyja duart barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë