Loading…

TapQuiz festiv me super shpërblime për fundvitit; iPhone 11 Pro Max dhe 29 të tjera​

  • 31/12/2019 | 08:42

TapQuiz festiv me super shpërblime për fundvitit; iPhone 11 Pro Max dhe 29 të tjera​

Me datë 31 dhjetor, në kuadër të programit të Vitit të Ri të GjirafaVideo, duke filluar nga ora 20:00 luhe TapQuiz më i special për këtë vit. Regjistrimi ka filuar, mos harroni regjistroheni për të luajtur.


Duke filluar nga ora 20:00 me Tap n’Dije, çdo një orë ju do të luani për shpërblimet më të mira të vitit. ​

Në ora 21:00 fillon Tap n’Shije, dhe në ora 22:00 Tap n’All.​

Kliko këtu për t’u regjistruar dhe mos harroni të luani dhe pse jo të fitoni njërin nga

Shpërblimet!​

Shpëblimet në Tap n’Dije në ora 20:00:​
Vendi i parë fiton: Samsung Galaxy Note 10​
Vendi i dytë fiton: Kompjuter Lynx Grunex Ultra Gamer​
Vendi i tretë fiton: Orë të mençur Samsung Galaxy​
Vendi i katërt fiton: Altoparlant JBL​
Vendi i pestë deri në dhjetë fiton: Kupon 20 euro nga GjirafaMall​

Shpërblimet në Tap n’Shije në ora 21:00: ​
Vendi i parë fiton: Apple MacBook Air 13​
Vendi i dytë fiton: Televizor Samsung 55”​
Vendi i tretë fiton: Çizme Adidas​
Vendi i katërt fiton: Parfum Yves Saint Laurent Libre​
Vendi i pestë deri në dhjetë fiton: Kupon 20 euro nga GjirafaMall

Shpërblimet për Tap n’All janë në ora 22:00:​
Vendi i parë fiton: Iphone 11 Pro Max​
Vendi i dytë fiton: Sony PlayStation 4 FIFA20​
Vendi i tretë fiton: Celular Xiaomi Mi A3​
Vendi i katërt fiton: Kufje Marshall​
Vendi i pestë deri në dhjetë fiton: Kupon 20 euro nga GjirafaMall​

Zakonisht në TapQuiz dhurohen 3 shpërblime për vendet e para, por pasi ky është edicion festiv, dhurohen plot 10 shpërblime për çdo quiz.​

Një informatë e rëndësishme është që për secilin kuiz duhet të regjistroheni, nëse jeni të kyçur klikoni vetëm “Hyr në kuiz” në secilin kuiz, nëse nuk jeni atëherë duhet të kyçeni dhe të hyni në kuiz.​

Mundësi si këto vijnë rrallë, por me TapQuiz gjithçka është e pritshme. ​

Kliko këtu per regjistrim!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë