Loading…

Tani mund të pini kafe edhe nga telefoni juaj

  • 10/05/2017 | 18:32

Tani mund të pini kafe edhe nga telefoni juaj

Teknologjia ka përparuar aq shumë, sa të gjitha risitë e reja nuk përbëjnë më befasi.


Një kompani, ka krijuar një kasë për telefonin tuaj, me anë të së cilës mund të përgatisni kafen ekspres. Nëse ju doni një kafe dhe jeni larg mund ta bëni në moment.

Kasa do të kushtojë 63 dollarë, dhe është akoma një projekt pilot. Paisja quhet Mokase, dhe është perfekte për njerëzit të cilët janë të varur nga kafeina.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë