Loading…

Tani mund të lexoni edhe në errësirë (Foto)

  • 14/12/2016 | 14:49

Tani mund të lexoni edhe në errësirë (Foto)

Ndoshta edhe ju keni qenë në një situatë kur keni nevojë që të lexoni apo mësoni, mirëpo dikush tjetër në dhomën tuaj dëshiron që të bëjë gjumë, shkruan gazetametro.net

Falë kësaj paisje ju nuk do të keni më nevojë që të diskutoni se a të mbani dritën fikë apo ndalë.

Një paisje që ju mundëson një lexim në errësirë duket mjaft interesante.

Më poshte shikoni disa fotografi. /gazetametro.net


libri-3

taze

libri-1

libri-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë