Loading…

Tani ju mund t’i dëgjoni tatuazhet tuaj

  • 09/05/2017 | 18:38

Tani ju mund t’i dëgjoni tatuazhet tuaj

Tatuazhet tashmë kanë arritur një tjetër nivel. Falë teknologjisë së avancuar, një artist i cili realizon tatuazhe, mund të krijojë tatuazhet të cilat mund t’i dëgjoni.


Po, ju tani mund të dëgjoni tingujt tuaj të preferuar në tatuazhin tuaj. Realizohet nëpërmjet një aplikacioni në smarphone, dhe boja e tatuzhit ka aftësinë të thith deri në 1 minutë tingullin (që mund të jetë fjalë, këngë, apo edhe zhurma).

Pasi tatuazhi përfundon, kamera e telefonit tuaj “lexon” tatuazhin, dhe ju përcjell tingujt që ju keni instaluar në lëkurën tuaj. Vetë tatuazhisti ka në një tatuazh zërin e të dashurës, dhe të qeshurën e fëmijës. E kush nuk do dëshironte ta provonte një gjë të tillë?

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë