Loading…

Takohen pa lajmëruar pozita e opozita

  • 03/04/2017 | 19:00

Takohen pa lajmëruar pozita e opozita

Foto ilustrim

Partitë politike të pozitës dhe opozitës, në këto çaste janë duke mbajtur një takim të paparalajmëruar, në njërën nga lokalet e Prishtinës


Në takim po marrin pjesë zyrtarë të lartë të PDK’së, LDK’së, Vetëvendosjes, AAK’së dhe Nismës.

Ende nuk është kuptuar se cili ka qenë qëllimi i takimit dhe as për çka po flitet në takim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë