Loading…

Takim me Mërgim Lushtakun, sikurse hyrje në bazë të KFOR’it

  • 24/07/2019 | 13:57

Takim me Mërgim Lushtakun, sikurse hyrje në bazë të KFOR’it

Deputeti nga radhët e PDK’së, Mërgim Lushtaku që është i biri i Sami Lushtakut, ka lëshuar një njoftim për të gjithë ata që ëndërrojnë të takohen me të, tani mund ta bëjnë këtë, shkruan Gazeta Metro.


Web faqja www.mergimlushtaku.com, ka lëshuar një njoftim për të gjithë ata që duan të takohen me deputetin Lushtaku.

Në njoftimin e kësaj faqeje, jepen opsionet e navigimit për të realizuar një takim me Mërgim Lushtakun, ku thuhet veç tjerash:

“Të gjithë ata që aplikojnë me emër, mbiemër dhe e-mail adresë të rreme, nuk do t’u rezervohet e drejta për takim. Ju lutem sigurohuni që do të jeni prezent në takim para se të rezervoni në datën e caktuar”, shkruhet në njoftimin e faqes./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë