Loading…

Takim i papritur i Ahmetit me ambasadorin amerikan Kosnett

  • 24/07/2019 | 23:36

Takim i papritur i Ahmetit me ambasadorin amerikan Kosnett

Kryetari i PSD’së, Shpend Ahmeti, sot gjatë ditës është takuar me ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnnet, transmeton Gazeta Metro.


Takimin e ka konfirmuar vetë Ahmeti duke thënë se partia e tij nuk sheh tjetër alternativë të daljes nga situata aktuale, pos organizmit të zgjedhjeve të reja.

Në anën tjetër, ditëve të fundit është raportuar se ndërkombëtarët nuk duan zgjedhje të reja për shkak të dialogut, dhe se do të insistojnë që të bëhet ndonjë qeveri gjithëpërfshirëse./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë