Loading…

Tajlandezja e nervozuar e godet vazhdimisht me shuplaka një vajzë brenda bordellos, pasi kishte kryer marrëdhënie intime me bashkëshortin e saj

  • 29/01/2023 | 15:34

Tajlandezja e nervozuar e godet vazhdimisht me shuplaka një vajzë brenda bordellos, pasi kishte kryer marrëdhënie intime me bashkëshortin e saj

Një grua e nervozuar është filmuar me kamerë amatore duke u futur brenda një bordelloje, ku sulmoi dhe rrahu brutalisht një vajzë që ishte mbuluar vetëm me peshqir.


Arsyeja e rrahjes ishte që ajo punonte në bordello dhe kishte kryer marrëdhënie intime me bashkëshortin e saj.

Gruaja kishte gjetur fotografitë e dyshes në telefonin e partnerit, dhe më pas kishte vendosur ta ndjekë nga pas në mënyrë të fshehtë në Phuket të Tajlandës, shkruan Telegrafi.

E sapo ishte larguar ai nga bordelloja, gruaja ishte futur brenda dhe kishte gjetur prostitutën që kishte kryer marrëdhënie intime me të.

Ajo ishte mbuluar vetëm me peshqir, kurse gruaja e nervozuar vazhdimisht e godiste me shuplaka në fytyrë – përkatësisht rrahja zgjati për më shumë se pesë minuta.

Sikur kjo të mos mjaftonte, shumë gra tjera aty qëndronin dhe nuk bënin asgjë që t’i dalin në ndihmë asaj. E policia ka filluar hetimet për sulm fizik. (umberlandpediatricdentistry.com)

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë