Loading…

Tahiri: Qeveria në emër të shkapjes po i kap të gjitha institucionet

  • 27/05/2021 | 15:39

Tahiri: Qeveria në emër të shkapjes po i kap të gjitha institucionet

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri tha para epuetëve se Qeveria Kurti në emër të shkapjes po i kap të gjitha institucionet, shkruan Gazeta Metro.


Tahiri tha se kryeministri Kurti ka prekur temën e AKP-së për poena politikë.

“Kryeministri foli në formën më populiste, ai ka disa muaj që i ka ikë ballafaqimit me opinionin publik dhe ka prekur temën e AKP-së dhe me këtë synon disa poena politikë të cilat është duke i humbur dita ditës”, tha Tahiri.

Tahiri ka thënë se qeveria e kryeministrit Albin Kurti në emër të shkapjes së shtetit po i kap të gjitha institucionet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë