Loading…

Tahiri: Meritojmë besimin e qytetarëve

  • 01/06/2017 | 10:43

Tahiri: Meritojmë besimin e qytetarëve

Kryetarja e Alternativës Demokratike të Kosovës (ADK), njëherësh ministrja në detyrë për Dialog, Edita Tahiri, ka thënë se koalicioni PDK-AAK-Nisma do t’i fitojë zgjedhjet e 11 qershorit.


Tahiri ka thënë për gazetën “Epoka e re” se fitorja e këtij koalicioni do të jetë e sigurt, pasi sipas saj, puna që ka bërë PDK-ja në qeverisje, ku ADK-ja ka qenë partnere e saj, meritojnë besimin e qytetarëve.

“Ne do të fitojmë sigurt për shkak se kemi qenë të përkushtuar për shtetin dhe kemi punuar seriozisht, prandaj meritojmë besimin e qytetarëve”, është shprehur Tahiri.

Edita Tahiri është kandidate për deputete në listën e koalicionit PDK-AAK-Nisma.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë