Loading…
Syzet që ju mbajnë të sigurt gjatë natës, tani edhe në Shqipëri
  • 10/03/2019 | 15:59

Syzet që ju mbajnë të sigurt gjatë natës, tani edhe në Shqipëri

Syzet revolucionare që përmirsojnë shikimin gjatë natës ju mbajnë të sigurtë, transmeton Gazeta Metro.


A e dini se më shumë se 40% e aksidenteve fatale në Shqipëri ndodhin gjatë natës?

Shikimi i dobët gjatë natës mund ta bëj vozitjen e lodhshme dhe të rrezikshme.

Përmes një teknologjie të re të syzeve, është bërë më e sigurtë vozitja gjatë natës.

Është gati sikur të kishit shikim ‘’X-ray’’ gjatë vozitjes.

Sapo të filloni ti vendosni syzet e natës ClearView, ju do të ndiheni më të sigurtë dhe më me shumë vetëbesim gjat vozitjes./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/05/2019 | 22:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë