Loading…

Syla: Rinia e LDK’së krejt janë Vetëvendosje

  • 16/06/2021 | 14:00

Syla: Rinia e LDK’së krejt janë Vetëvendosje

Gazetari Valon Syla, ka komentuar shkarkimin e Agim Veliut duke thënë se kjo kaloi totalisht në heshtje, deris tha se rinia e LDK’së janë Vetëvendosje, shkruan Gazeta Metro.


Syla, përmes një postimi në Facebook tha se shkarkimi i Veliut kaloi në heshtje në Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Ai shtoi se rinia e LDK’së janë të gjithë Vetëvendosje.

Kujtojmë se deputeti i kësaj partie, Agim Veliu, u shkarkua nga kryetari i degës së Podujevës, derisa përgjegjësitë e detyrat e tij iu bartën kandidatit për kryetar të kësaj komune, Ekrem Hyseni./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë