Loading…

Syla: Mos e merrni seriozisht burrin e Albulenës, ky punon, han, pin, rrin edhe martohet brenda një dege të VV’së

  • 07/06/2021 | 08:25

Syla: Mos e merrni seriozisht burrin e Albulenës, ky punon, han, pin, rrin edhe martohet brenda një dege të VV’së

Gazetari dhe analisti Valon Syla ka reaguar në Facebook duke komentuar reagimin e burrit të ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu i cili e quajti “kurvar të kafehaneve”, anëtarin e kryesisë së OVL’së se UÇK’së, Faik Fazliun, shkruan Gazeta Metro.


Syla ka thënë se burri i ministres s’bën të merret seriozisht kur flet për stil të jetës, pasi ai punon, han, pin, rrin dhe martohet brenda një dege të VV’së.

“Taman puna me dal ky kafehaneve”, ka shkruar Syla.

Ky është postimi i tij:

Mos e merrni seriozisht këtë burrin e Albulenës kur flet për stil të jetës. Se ky punon në pikë të VV’së, pra militon nga brenda -jashtë, han, pin, rrin aty, edhe martohet brenda kësaj pike – dege të VV’së. Taman puna me dal ky kafehaneve…
#albanologji #malisheva #vv #lifestyle. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë