Loading…

Sveçla: Me votën tuaj do fitojmë kundër krimit të pushtetarëve

  • 21/05/2017 | 11:49

Sveçla: Me votën tuaj do fitojmë kundër krimit të pushtetarëve

Xhelal Sveçla, kandidat për deputet nga Lëvizja  Vetëvendosje ka deklaruar se me votën e qytetarëve ata do të fitojnë kundër siç u shpreh ai, krimit  e hajnisë së pushtetarëve.


Sot prej orës 13:00 pritet prezantimi dhe zyrtarizimi i deputetëve dhe kryeministrit të nominuar nga kjo parti, Albin Kurti.

“Siç ka thënë Albini, ne do të jemi vitrina që do të prezantohet, ama zemra dhe shpirti i Vetëvendosjes jeni ju. Me votën tuaj do fitojmë kundër krimit e hajnisë të pushtetarëve”, ka shkruar Sveçla, shkruan gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë