Loading…

Surroi: Nëse strehohesh në Amerikë, të quajnë frikacakë, ose shpallesh burrë i mirë në ditën e varrimit

  • 20/08/2018 | 22:36

Surroi: Nëse strehohesh në Amerikë, të quajnë frikacakë, ose shpallesh burrë i mirë në ditën e varrimit

Publicisti Veton Surroi ka reaguar ashpër pas sulmeve që bën kryeministri Ramush Haradinaj dhe kryekuvendari, Kadri Veseli ndaj prokurorit Blakaj.

Surroi në një shënim në Facebook ka theksuar se në Kosovë ose “shpallesh frikacak nëse strehohesh në Amerikë ose shpallesh burrë i mirë ditën tënde të varrimit, pas vetëvrasjes me 11 shpuarje thike”.

Reagimi i plotë i Surroit:

Lehtësia e padurueshme e dilemave që ofron shteti i kapur: ose shpallesh frikacak nëse strehohesh në Amerikë ose shpallesh burrë i mirë ditën tënde të varrimit, pas vetëvrasjes me 11 shpuarje thike./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë