Loading…

Surroi del kundër Vetëvendosjes: Flamuri i Kosovës nuk është produkt i Planit të Ahtisarit

  • 05/06/2017 | 22:19

Surroi del kundër Vetëvendosjes: Flamuri i Kosovës nuk është produkt i Planit të Ahtisarit

Publicisti Veton Surroi ka thënë se flamuri i Kosovës nuk është produkt i Planit të Ahtisarit.
Reagimi i Surroit erdhi pasi Hysen Durmishi i Lëvizjes Vetëvendosje tha se partia e tij nuk e pranon këtë flamur pasi është produkt i Planit të Ahtisarit.


Sa për informim:
Flamuri i tanishëm i Kosoves nuk është produkt i Planit Ahtisaari
Flamuri i tanishëm nuk është produkt i marrëveshjes politike
dhe Flamuri i Kosovës nuk është i mbështetur në ligj. (Sqarim ,meqë po bëhet pjesë e debateve zgjedhore)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë