Loading…

Surpriza për shqiptarët, ja çfarë ndodhi në Paris mbrëmjen e Vitit të Ri (Foto)

  • 01/01/2017 | 22:11

Surpriza për shqiptarët, ja çfarë ndodhi në Paris mbrëmjen e Vitit të Ri (Foto)

Jemi në ditën e parë të vitit 2017 dhe nga Parisi ka një surprizë të bukur për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen.

Në foton e mëposhtme është Harku i Triumfit, në murin e të cilit është shkruar edhe në gjuhën shqipe “Gëzuar Vitin e Ri.

Kjo ka ndodhur në momentin e ndërrimit të viteve, kur Harku i Triumfit ishte veshur me figura shumëngjyrëshe.

Image

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë