Loading…

Superliga e Kosovës: Sot luhen dy ndeshje mjaft interesante

  • 26/11/2022 | 09:15

Superliga e Kosovës: Sot luhen dy ndeshje mjaft interesante

Përkundër që Kampionati Botëror ka filluar, Superliga e Kosovës nuk ka pushim.


Në këtë fundjavë do të luhet xhiroja e fundit e stinorit vjeshtor.

Më fillim nga ora 13:00 Drita, pa trajnerit Adrian Nuhiu, do të luajë në “Bajram Aliu” ndaj Drenicës, teksa në po të njëjtën kohë përballen edhe Ferizaji me Dukagjinin.

Ndeshje do të ketë edhe gjatë së dielës. Gjilani do të luajë përballjen derbi ndaj Ballkanit, Trepça 89’ pret Prishtinën dhe Malisheva luan vendas ndaj Llapit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë