Loading…

Superliga e Kosovës: Llapi duke e shkatërruar Ulpianën, ja rezultatet momentale të ndeshjeve

  • 23/02/2022 | 14:32

Superliga e Kosovës: Llapi duke e shkatërruar Ulpianën, ja rezultatet momentale të ndeshjeve

Superliga e Kosovës/Llapi duke e shkatërruar Ulpianën, ja rezultatet momentale të ndeshjeve
Momentalisht janë duke u zhvilluar tri ndeshje në Superligën e Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante.


Pas pjesës së parë, respektivisht pas 45’ minutave të zhvilluara, skuadra e Llapit është në avantazh të thellë prej 4:0 kundër Feronikelit, përcjell KosovaPress.

Po ashtu, në epërsi gjenden edhe skuadrat si Drita dhe Ballkani kundër kundërshtarëve të tyre si Ulpiana e Malisheva.

Rezultatet momentale të ndeshjeve të programit të sotëm në Superligën e Kosovës i gjeni më poshtë.

Minuta e 60’ Ballkani 2:0 Ulpiana

Minuta e 60’ Llapi 4:0 Feronikeli

Minuta e 60’ Malisheva 0:1 Drita

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë