Loading…

Superliga e Kosovës: Dy ndeshje interesante në program

  • 22/02/2024 | 09:54

Superliga e Kosovës: Dy ndeshje interesante në program

Dje gjatë ditës u zhvilluan tri ndeshje në kuadër të javës së 21-të në Superligën e Kosovës, kurse sot në program janë vetëm dy.


Bëhet fjalë për ndeshjen mes Dukagjinit dhe Lirisë së Prizrenit, e cila zhvillohet në stadiumin “18 qërshori” nga ora 13:00.

Ndeshja tjetër është ajo mes Fushë-Kosovës dhe Llapit, e cila zhvillohet në stadiumin “Sami Kelmendi”.

Skuadrës së Tahir Batatinës i duhet fitore patjetër, pasi në rast se merr tri pikë i afrohet për një pikë liderit aktual, Ballkani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë