Loading…

Supergol nga Lirim Kastrati, Kosova në epërsi

  • 18/11/2020 | 21:24

Supergol nga Lirim Kastrati, Kosova në epërsi

Lirim Kastrati ka shënuar golin e parë për Kombëtaren A të Kosovës

Goli ka ardhur në minutën e 31-të në Prishtinë, ku pas një ndërprerje ku pas një devijimi topi shkon të Kastrati i cili shënon një supergol me të djathtën e tij.

Klikoni KËTU për ta shikuar golin e Kastrati.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë