Loading…

Super Benzema, me supergol dyfishon avantazhin

  • 10/08/2022 | 22:49

Super Benzema, me supergol dyfishon avantazhin

Real Madrid ka krijuar epërsi të dyfishtë kundër Eintracht Frankfurt.


Është sulmuesi Karim Benzema që ka realizuar një gol tejet të bukur për rezultatin 2:0 në minutën e 65-të, transmeton KlanKosova.tv.

Kjo ndeshje është duke u zhvilluar në Helsinki të Finlandës dhe është finale e Superkupës së Evropës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë