Loading…

Sulmon policin, arrestohet

  • 05/01/2017 | 11:04

Sulmon policin, arrestohet

Policia ka bërë të diur se ka arrestuar një të dyshuar në Prishtinë pasi që kishte sulmuar policin.


Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Fehmi Lladrovci” ku sipas Policisë i dyshuari ka  kërcënuar dhe  sulmuar fizikisht zyrtarin policor në kryerje të detyrës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë