Loading…

Sulmoi seksualisht alpinisten Mrika Nikçi, lirohet nga burgu Flori Beqiraj

  • 29/11/2022 | 18:12

Sulmoi seksualisht alpinisten Mrika Nikçi, lirohet nga burgu Flori Beqiraj

Flori Beqiraj, i dyshuari për sulmin seksual ndaj aplinistes, Mrika Nikçi, është liruar nga burgu.


Burim të Klan Kosova bëjnë të ditur se ndaj tij është ngritur aktakuzë për “sulm seksual” javën e kaluar.

Më 30 shtator, Nikçi pati publikuar videon që shfaqte momentin kur ajo sulmohet seksualisht nga një person.

Kujtojmë se më 1 tetor Gjykata Themelore në Pejë i pati caktuar masën e paraburgimit prej një muajit të pandehurit Flori Beqiraj, i cili sulmoi seksualisht Mrika Nikçin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë