Loading…

Sulmoi prindërit, kosovari përfundon në spital psikiatrik

  • 22/11/2018 | 11:37

Sulmoi prindërit, kosovari përfundon në spital psikiatrik

Një person në Vushtrri ka përfunduar në spitalin psikiatrik, pasi që i njejti ka sulmuar të dy prindërit e tij dhe ka demoluar shtëpinë.


Siç njofton Policia e Kosovës, pas rastit i dyshuari është arrestuar dhe gjykata ka vendosur që ta dërgojë në spitalin psikiatrik për shërim, në një periudhë gjashtë mujore.

‘I dyshuar mashkull K-Shqiptar ka sulmuar fizikisht prindërit e tij si dhe ka demoluar shtëpinë. I dyshuari është arrestuar nga policia pasi i njëjti kishte aktvendim nga gjykata që të dërgohet në spitalin psikiatrik për shërim në periudhë gjashtë mujore’, thuhet në raportin e Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë