Loading…

Sulmohet seksualisht në autobus një femër në Prishtinë

  • 17/02/2022 | 09:20

Sulmohet seksualisht në autobus një femër në Prishtinë

Një mashkull kosovar është arrestuar nga Policia Kosovës, pasi që ky dyshohet se në autobus kishte kishte kryer veprën penale ‘sulm seksual’ ndaj një femre kosovare, shkruan Gazeta Metro.


Viktima nuk ka pranuar tretman mjeksorë në institucionet shëndetsore.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, bëhet e ditur ne raportin e fundit të policisë.

“Prishtinë 16.02.2022 – 13:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në autobus kishte sulmuar seksualisht viktimën femër kosovare. Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë