Loading…

Sulmohet Ramiz Lladrovci

  • 10/10/2017 | 14:04

Sulmohet Ramiz Lladrovci

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci është sulmuar mbrëmë në fshatin Terstenik të kësaj komune.


Mësohet se Lladrovcit i është thyer vetura me gurë gjatë fushatës për zgjedhje lokale.

Lladrovci e ka raportuar rastin në Policinë e Kosovës në Prishtinë. Me rastin po merret drejtoria e krimeve të rënda.

“Mbrëmë rreth orës 22 Lladrovci e ka raportuar rastin në Polici në Prishtinë. Ai ka thënë se sulmi dyshon se është kryer nga Naim Bazaj dhe përkrahës të tij”, ka thënë një burim.

Insajderi ka provuar të marrë informata nga Policia por asnjëri prej zëdhënësve është nuk është përgjigjur në telefon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë