Loading…

Sulmohet një polic në Rahovec

  • 12/03/2017 | 11:25

Sulmohet një polic në Rahovec

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës, i cili ishte jashtë detyrës zyrtare ka raportuar se dje në Rahovec pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga i dyshuari K-Shqiptar.


I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorin dërgohet në mbajtje, njofton Policia e Kosovës, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë