Loading…

Sulmohet një barnatore në Pejë

  • 31/12/2016 | 12:07

Sulmohet një barnatore në Pejë

Një grabitje ka ndodhur në një barnatore në Pejë, nga dy persona të panjohur.


Siç njofton Policia, viktima femër ka raportuar se dy persona të maskuar e kanë sulmuar atë fizikisht dhe i kanë grabitur arkën në të cilën kishte para.

Sipas raportit, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë