Loading…

Sulmohet me thikë një i ri në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë (Foto)

  • 11/12/2016 | 21:21

Sulmohet me thikë një i ri në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë (Foto)

Para pak minutave është sulmuar me thikë një i ri, në sheshin “Nënë Tereza” në kryeqytet.


 Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia dhe ekipet e emergjencës, ndërsa i plagosuri është dërguar për tretman në QKUK, shkruan Periskopi.

Dëshmitar nga vendi i ngjarjes i kanë thënë Periskopit se djali i ri është therrur në krahë dhe në shpinë nga persona të panjohur, të cilët kanë ikur nga vendin i ngjarjes.

Por, gjendja e të lënduarit nuk është e rëndë. Përveç tij, i lënduar ka mbetur edhe një nga shokët e tij.

15417987_1556413477709033_1383869639_o

15401264_1556413474375700_1858111391_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë